Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - autohifi > K: high end RCA

 o Navštíveno 2031x o
o 05.07.2013, 22:18 | macumoto
Čaute hifíci. Kúpim high end rca stereo 1x3-4m a 3x1m. Prípadne mi pošlite link kde kúpiť. Ďakujem.


o 06.07.2013, 19:13 | TommyDS
skus toto [ Link ] gregi mi ich odporucal, pripadne si sprav sam - kabel od Sommer Cable, konektory Neutrik NYS a budes mat kvalitny kabel za normalne prachy ...
o 07.07.2013, 19:46 | noclue


servus,

ku teme highend kable ti mozno pomozeme usetrit tuke love, lebo sa s troskou pajkovania daju spravit doma....

v podstate ako tommy....

pre novu instalaciu asi vyhodim kimbery a pojde rg 142 na mieru... uy mi tu lezi aj s konektormi....uvidime

tu je cely clanok, pripadne pouzi translate.google.com

[ Link ]

konektory tieto:
[ Link ]

pripadne ak by si chcel uplne drsne tak tu:
[ Link ]

alternativne pri strachu z priemyselneho kabla ide aj tento

[ Link ]

samozrejme je dobra digitalna pajkovacka 350-400° a pevna rychla ruka.

PozdravujeM
o 08.07.2013, 21:30 | macumoto
Já mám tieto koncovky [ Link ] a tento kábel [ Link ]
Tiež som si robil sám, len ako som vymenil HU tak začalo pískanie. Myslel som že to robí rca, ale dal som skontrolovať HU tak uvidíme. Ale v každom prípade by moja inštal. zaslúžila poriadne rca.
o 09.07.2013, 07:40 | TommyDS
Hentie NYS mam aj ja, su dobre, pevne drzia... Kabel som mal sommer symetricky, ale teraz by som uz skorej isiel do koax konstrukcie ... Piskanie nie je, ak sa objavilo, bol to kontakt pri cinovani ...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3256 sekund.